Z POGÓRZA LATO RUSZA JUŻ W SOBOTĘ 27 MAJA!
Z POGÓRZA LATO RUSZA JUŻ W SOBOTĘ 27 MAJA!
27.05.2023
14:00 - 19:30

“Z Pogórza Lato Rusza” to wydarzenie, które od kilku lat gości w Galerii Szperk. Również w tym roku lato rozpocznie się u nas! Zapraszamy wszystkich mieszkańców Kosakowa, Gdyni, bliższych i dalszych okolic, w sobotę na koncerty, pokazy taneczne oraz Zlot MotoCYClowy! Oficjalnie LATO ruszy o godzinie 14:00!

Atrakcje

Zlot MotoCYClovy

to już swego rodzaju tradycja! Medicorum wspólnie z motocyklistami i motocyklistkami będą promować profilaktykę raka piersi. Każda okazja jest dobra aby zadbać o siebie i swoje zdrowie! Rak jest demokratyczną chorobą i dopada każdego. Głównie słyszy się o raku piersi wśród pań. Niestety dopada też panów, choć statystycznie dużo rzadziej.
O tym, jak prowadzić samobadanie, jak często wykonywać badania profilaktyczne i jakie – dowiecie się już w sobotę! Koniecznie zajrzyjcie na Zlot!

Koncerty

W sobotę nie zabraknie też koncertów!
Strefa Dźwięku Band wprowadzi wszystkich w wakacyjny klimat grając rockowo – bluesowe covery. Strefę Dźwięku tworzy kwintet dojrzałych muzyków, czerpiących inspiracje z najlepszych dokonań muzycznych.  Podczas sobotniego koncertu usłyszycie wiele dobrze znanych utworów w całkiem nowym i ciekawym wydaniu!
Nie obędzie się też bez występu Orkiestry Dętej Gminy Kosakowo. To kolejna świecka tradycja tego letniego wydarzenia!
Muzyczną wisienką na torcie będzie koncert formacji Doktor Swing. Projekt autorstwa Jarosława Janiszewskiego świetnie znanego z zespołu Czarno-Czarni to nie tylko świetne teksty, ale rytmiczna, mocno kubańska w stylu muzyka. I nawet jeśli pogoda jest ciut gorsza, to Doktor Swing zawsze wprowadzi słoneczny i gorący klimat. Idealny na sobotni wieczór!!!

Pokazy

Z Pogórza Lato Rusza to nie tylko koncerty czy zloty. Na scenie obowiązkowo muszą pokazać się również formacje taneczne! Będzie ZUMBA oraz występ formacji Samba El Bomba.
Zespół Samba El Bomba tworzą trzy ogniste dziewczyny, których pasją jest brazylijska samba. Piękne stroje, gorące rytmy – tego na pewno nie zabraknie w ich tańcu!

Program

14:00 – rozpoczęcie imprezy
14:15 – pokaz taneczny ZUMBA
15:00 – Koncert Strefa Dźwięku Band
16:10 –  Orkiestra Dęta Gminy Kosakowo
17:15 – Występ taneczny formacji Samba El Bomba
18:00 – Koncert Doktor Swing
19:30 Zakończenie imprezy

Wydarzenie współorganizowane jest przez właściciela Galerii Szperk (UBM Development), miasto Gdynia, Gminę Kosakowo i Kosakowskie Centrum Kultury.

Podobne
“Dbamy o Mamy” Studio Makijażu z okazji Dnia Matki
Zapraszamy wszystkie Mamy w najbliższą sobotę – 27.05.2023 do Galerii Szperk na chwilę relaksu w naszym szperkowym Studio Makijażu! Od godziny 1
Z POGÓRZA LATO RUSZA JUŻ W SOBOTĘ 27 MAJA!
“Z Pogórza Lato Rusza” to wydarzenie, które od kilku lat gości w Galerii Szperk. Również w tym roku lato rozpocznie się u nas! Zapraszamy
Teatr Magicznych Baniek w Galerii Szperk
Zgodnie z naszym szperkowym repertuarem zapraszamy wszystkich: dzieci i dorosłych do przeniesienia się w świat magicznych baniek podczas najbliższego s