Miesiąc faceta w Galerii Szperk – akcja voucher za paragon
MIESIĄC FACETA W GALERII SZPERK - voucher za paragon  
23.06.-23.07.2024

MIESIĄC FACETA W GALERII SZPERK  23.06.-23.07.2024

AKTUALIZACJA 08.07.2024

Nasza akcja spotkała się z tak dużym odzewem zarówno wśród pań jak i panów, że wymieniliśmy już całą pulę voucherów przewidzianych na “Miesiąc Faceta w Galerii Szperk”. Cieszymy się, że panowie chcą się badać – a to, że kończymy akcję przed czasem, daje nam powód do dumy, że spotkała się ona z tak pozytywnym odbiorem i cieszyła się popularnością. Wszystkim panom, którzy wybiorą się z voucherem na badania, życzymy świetnych i przede wszystkim prawidłowych wyników!

akcja VOUCHER za PARAGON

Wszystkich klientów Galerii Szperk gorąco namawiamy do wzięcia udziału w naszej szperkowej akcji “Voucher za paragon”!  Dedykujemy ją wszystkim panom w wieku od 20 do 120 lat ! 🙂
Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, oraz  paragon z jakiegokolwiek sklepu znajdującego się w Galerii Szperk.  Wartość paragonu musi przekraczać 100 zł aby można było dokonać wymiany. Paragony wymieniamy w Medicorum.

Voucher upoważnia do bezpłatnego wykonania badania z krwi – PSA całkowitego.

UWAGA: Paragony mogą wymieniać również panie i przekazać voucher swojej lepszej połowie, partnerowi,bratu, koledze czy komuś z męskiej części rodziny! Badanie, jakie będzie można wykonać dedykowane jest wyłącznie panom!!!

Co to jest badanie PSA ?

Badanie PSA (antygen specyficzny dla gruczołu krokowego) jest bardzo istotnym narzędziem diagnostycznym w zakresie profilaktyki zdrowia mężczyzn, zwłaszcza w kontekście raka prostaty. Miesiąc Faceta w Galerii Szperk poświęcamy dla odmiany panom, którzy niezbyt chętnie lub jak już nie mają wyjścia decydują się na badania. A jak wszyscy wiemy lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego też badanie PSA dedykujemy wszystkim panom odwiedzającym Galerię Szperk!!!

Badanie PSA umożliwia wczesne wykrycie potencjalnych zmian w obrębie gruczołu krokowego, co z kolei zwiększa szanse na skuteczne leczenie. Regularne monitorowanie poziomu PSA może pomóc w identyfikacji ewentualnych problemów zdrowotnych we wczesnym stadium, co jest kluczowe dla skuteczności terapii. Wykonywanie badania PSA stanowi element profilaktyki zdrowotnej dla mężczyzn. Regularne kontrole pozwalają na monitorowanie stanu zdrowia gruczołu krokowego i mogą zapobiec rozwojowi groźnych chorób, w tym raka prostaty.

Jak przygotować się do badania?

Badanie PSA całkowite, nie różni się niczym od innych, standardowych badań wykonywanych z krwi! Jest to szybkie badanie, polegające na pobraniu niewielkiej próbki. Zatem należy być na czczo! Jest to szybkie badanie i nie trzeba go poprzedzać specjalnymi przygotowaniami.
Badanie będzie można wykonać u partnera naszej akcji i jednocześnie szperkowego najemcy – Medicorum.

Podobne
Kropla dla Życia
Zapraszamy w najbliższą sobotę, 29 czerwca na parking Galerii Szperk do naszego mobilnego punktu poboru krwi! To już drugie spotkanie z Kosakowskim Klu
Miesiąc faceta w Galerii Szperk – akcja voucher za paragon
MIESIĄC FACETA W GALERII SZPERK  23.06.-23.07.2024 AKTUALIZACJA 08.07.2024 Nasza akcja spotkała się z tak dużym odzewem zarówno wśród pań jak i pa
Cyrkowy Dzień Dziecka w Galerii Szperk
Zapraszamy wszystkie dzieciaki na wyjątkowe wydarzenie w Galerii Szperk! Teatr w Szperku będzie gościł wyjątkowych artystów sztuki cyrkowej! Akrobaci